MEDYUM ŞAHMARAN HAKKINDA YORUMLAR

Geçen sene sevgilimden ayrıldığımda tesadüfen medyum şahmaranla tanıştım. Kendisini hiç tanımadığım halde konuşma tarzı, bana olan yaklaşımı, ilgilenmesi, gerçekten cana yakın davranışları kendisine güvenmemi sağladı. Ona durumumu anlattım. Sevgilimi hiç istemediğim halde kırdığımı, benden geri gelmemek üzere ayrıldığını ve bana geri gelmesini istediğimi anlattım.

Kendisi de sağ olsun, gerçek anlamda çalışmalar hazırladı ve tam hatırlamıyorum şimdi 15 inci ya da 16 ıncı günde canımdan, sevgilimden gelen mesajla şok oldum. Derken konuşmaya başladık ve sevgilim beni affetti. Bir türlü aklından çıkamadığımı, beni unutamadığını, beni çok sevdiğini söyledi. Ben de kendisini bir daha üzmeyeceğime dair ona söz verdim. Gerçekten de üzmedim hiç. Hatamın bedeli onsuz kaldığım günlerde fazlasıyla ödemiştim çünkü.

Allah, medyum şahmarandan razı olsun. Gerçekten iyi birisi.

Atılgan K.

İstanbul

 

Ben 12 senelik evliyim. Kocamın hayatında, benden başka beraber olduğu bir kadın olduğunu sonradan öğrendim.

O kadını bırakması için neler yaptımsa onları ayıramadım. Bir türlü ikisi de birbirinin peşini bırakmadı. Ben de hem eşimi o kadına bırakmak istemiyordum hem de kocamın evine bağlanmasını istiyordum doğal olarak.

Kocamı sevgilisinden ayırmayla ilgili araştırma yaparken medyum şahmarana rastladım ve derdimi anlattım. Beni dinledi ve elinden geleni yapacağını söyledi. Gerçekten de ne gerekiyorsa yaptı. Kocam o kadından 20 günde ayrıldı. Bir daha da hiç görüşmedi. Eve geldiğinde telefonun sesini kısıp odaya bırakan o adam gitti yerine telefonunu salonda ortaya, masaya koyan evinden işine işinden evine gelip giden bir adam geldi.

İyi ki tanımışım medyum şahmaranı. Çok teşekkür ederim medyum şahmaran.

Aylin B. Adana

 

Sevgilimden ayrıldığım için aşk büyüleri hakkında araştırma yaparken medyum şahmarana rastladım. Ünlü medyum şahmaran olduğunu sonradan öğrendim. Kendisi gerçekten çok mütevazisi bir insan. Ayrıca iyiliği, yardım sever yapısı da kendisini hissettiriyor zaten yaklaşımlarından.

Aşk büyüleriyle ilgili danıştım medyum şahmarana. Ve kendisi aşk büyüsü ile bir çalışma yapmak yerine aşk vekfleri ile çalışma yapmanın daha iyi olacağını, ayrıldığım sevgilimi aşk vefklerinin doğrudan etkileyeceğini söyledi. Bende yol gösteren, usta o olduğu için tamam dediğim tabiiki. Sonuçda işi bilen o. Gerçektende birçok vefk hazırladı bana. Yurtdışında olduğum için gönderdi. Elime geçtiğindede üşenmeden en ince detayına kadar anlattı neler yapacağımı, nasıl yapacağımı.

Vefklerin çalışmalarını yaptıkça gerçekten ayrıldığım sevgilim mesaj çeker hale geldi. Kısa süre içerisinde mesajlaşmalarımız konuşmaya dönüştü ve buluşmaya başladık. Toplam 30 gün oldu olmadı çok şükür şimdi sevgilimle eskisinden daha iyiyiz.

Medyum şahmaran hakkında söylebilecek en güzel söz bütün dileklerin kabul olsun inşallah demek olur heralde. Allah razı olsun medyum şahmarandan başka ne diyebilirim ki. bir insanın sevdiğine kavuşması kadar güzel başka ne olabilirki..

Salih T. – Hollanda

 

Medyum şahmarana ne kadar teşekkür etsem azdır. Gerçek anlamda saygı değer bi insan. Konuşması, anlatması her hali zaten eğitimli, donanımlı birisi olduğunu gösteriyor. Zaten onunla ilk tanıştığımda da bana medyum şahmarandan başkası yardım edemez demiştim. Yani medyum şahmaranda bana yardımcı olamazsa, sorunumu çözemezse herhalde kimse de bana yardım edemez diye geçirdim içimden.

Sağ olsun elinden gelenin fazlasını yaptına inanıyorum medyum şahmaranın. Birçok çalışma yaptı benim için ve önce Allah’ın sonra onun aracılığıyla sevdiğime kavuştum çok şükür. Çok mutluyum.

Oya G.

 

Medyum şahmarandan Allah razı olsun. Şahmaran hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır. Gerçekten çok iyi birisi. Dertlerimle yakından ilgilendi. Olmaz dediğim, gelmez dediğim dediğim kocam önce Allah’ın sonra medyum şahmaranın sayesinde bana geri döndü. Hem de gittiği gibi değil, büyük bir aşkla, özlemle geri geldi çok şükür.

Medyum şahmaran olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. Çalıştığım üçüncü hoca. Keşke ilk önce onu tanısaymışım. Gerçekten çok iyi bir insan. Hem ilgili hem yaptığı çalışmalar gerçek. Çok mutluyum gerçekten.

Dilek H.

 

Eşimden ayrıldıktan sonra bir daha hiç geri gelmeyeceğini düşünürken medyum şahmaranla tanıştım. Medyum şahmaranla konuştuktan sonra umutlandım ve şahmaran hocamın yaptığı vefkler sayesinde eşimle aram düzeldi ve evine geri döndü eşim.

Medyum şahmaran hoca sayesinde hem eşimle aram düzeldi, evine geri döndü, hemde büyüleri araştırırken büyü gibi yanlışa düşmekten kurtuldum. Bana detaylı olarak anlattığı bilgi sahibi olmamı sağladı vefkler sayesinde karımla şu an çok mutluyuz, beraberiz.

Allah senden razı olsun şahmaran bey ne diyebilirim ki başka Allah ne muradın varsa versin inşallah.

Rıza Salim E. – Bolu

 

Sevgilimden ayrıldıktan sonra gerçekten büyük bir boşluğa düştüm.

Sevgilimi bu kadar sevdiğimi ben de bilmiyordum ama onu kaybedince, kaybettiğimi anladığımda anladım.

Ne yaptıysam, ne diller döktüysem geri döndüremedim. Ne yapabilirim diye araştırırken medyum şahmarana rastladım. Bilgi almak için görüştüm kendisiyle. Öncelikle durumumu sordu. Bilgi aldıktan sonra anlattıkları, yapacakları yani yapılacak çalışmalar çok mantıklıydı. Kafama da yattı. Çünkü doğru şeyler söylüyordu. Medyum şahmaranla çalışmaya başladıktan sonra çok değil 2 gün sonra konuşmaya başladık sevgilimle. Aramızda bir bağ kuruldu yeniden. Artık ondan haber alabiliyordum yeniden. Bu beni başlangıçta çok mutlu etti. Çalışmalara da devam ettikçe aramızdaki yakınlık, görüşmelerimiz eskisi gibi olmaya başladı. Kısa bir süre sonra da nişanlandık. İnşallah seneye evlenicez planlarımıza göre.

Gerçekten çok teşekkür ederim, medyum şahmaran senden. Allah razı olsun.

Kamil K. – Belçika

 

Medyum şahmaran şikayetlerimi dinledi sağ olsun. Gerçekten sevgilime kavuşmam için elinden geleni yaptı. En az benim kadar ilgilendi. Çok samimi, içten birisi. Kendisi gibi bir insan bulmak imkansız diyebilirim.

Allah razı olsun medyum şahmaran senden.

A.Y. – Adapazarı

 

Merhaba, öncelikle.

Ben Amerika’dan yazıyorum. Burada iyi bir konumda, mevkide çalışan biriyim. Türkiye’den de yıllardır uzak kaldım.

Burada yani Amerika’da 5 yıldır beraber olduğum bir sevgilim vardı. ancak küçük pürüzler, tartışmalar ve bu tartışmaların kavgaya dönüşmesiyle ortak bir kararla sevgilimle ayrıldık. Aradan iki, üç gibi bir zaman geçmesine rağmen unutamadığım ve bir türlü aklımdan çıkarmadığım sevgilimin bana geri gelmesini ister hale geldim. Çünkü onsuz durmak bana gerçekten de çok zor gelmeye başlamıştı.

İki kişiyle yani geri getirme işlemi için iki kişiyle görüştüm ancak bu iki kişiden de maalesef kazık yedim diyebilirim. Tam artık vazgeçtim, bıraktım derken medyum şahmaranla tanıştım. Kendisi gerçekten çok dürüst, efendi bir insan. Her şeyiyle öncelikle beyefendi bir kişi.

Beni öncelikle dinledikten sonra yapabileceklerini, neler yapacağını anlattı. Bana da mantıklı geldi. Gerçekten de dediği şeyleri yaptım ve ben de gördüm. Gerçek bir insan her şeyden önce. Yardım olmak için gerçekten uğraşan, emek biri. En önemlisi de bu zaten, emek. Emek vermek, çabalamak bu bile yeter.

Medyum şahmaran sayesinde 12 günde ayrıldığım sevgilim beni arar, sorar hale geldi. Bu şekilde birbirimize olan özlememizi ifade etme şansımız oldu, benden ayrıldığı için çok mutsuz olduğunu, ayrılırken niye itiraz etmediği için kendisine defalarca kızdığını anlattı bana. Şok oldum diyebilirim.

Allah razı olsun medyum şahmaran, sana ne diyebilirim ki. Aramızda o kadar mesafe var, yani farklı kıtalardayız ama çok yakınımda gibisin gerçekten. Çok minnetarım sana. Çok teşekkürler.

Perihan K. – Amerika

 

İşlerim çok uzun süredir ters gidiyordu. Hani derler ya neye elimi atsam kuruyor diye aynen öyleydi. Fazlası vardır eksiği yoktur.

Araştırma yaparken medyum şahmarana rastladım. Onunla konuştuktan sonra işlerimin, şansımın, kısmetimin açılması için çalışmalar hazırladı benim için. Gerçekten de 20 gün geçti geçmedi her şey değişmeye başladı. İşlerim kolaylaştı, şimdiye kadar hep aksilik çıkıp iptal olan işlerim kısa sürede yoluna girmeye başladı. İstanbul gibi bir yerde trafikten bile yüzüm gülmeye başladı. Çok sevinçliyim. Özel hayatım açıldı, kısmetlerim arttı. Her şey istediğimden daha iyi daha güzel.

Ayla P. – İstanbul

 

Sevgilimle ayrıldığım zaman artık onun hiç gelmeyeceği korkusuna kapıldım. Her geçen bu korku beni gerçekten üzmeye ve Burcu’yu bir daha görememek, elini tutamamak korkusu, üzüntüsü beni kahretmeye başladı. Araştırma yaparken medyum şahmarana denk geldim. Geri getirme büyüsügeri döndürme büyüleri hakkında yardım istediğimi söyledim. O da büyü değil de vefklerle yapılacak çalışmaların daha etkili ve kalıcı olduğunu, neler yapılacağını, nasıl yapılabileceğini sıkılmadan, usanmadan anlattı. Ve çalışmaya başladık.

14. günde aradı beni. Çok mutlu oldum. Hatta hiç bu kadar mutlu olduğumu, sevindiği hatırlamıyorum. İlk görüşmemizle beraber ilişkimize kaldığımız yerden devam etme kararı aldık. Allah razı olsun Medyum şahmaran senden. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Dualarım seninle.

İzzet H. – Gaziantep

 

Sevgilim 9 günde geri döndü. Gerçekten inanamıyorum. Medyum şahmaranla ayrıldığımda sevgilimle ayrılalı 15 gün olmuştu. Kendisinin sayesinde, verdiği morallerle, akıllarla kendimi, kafamı toparladım ve şahmaran hocamın yaptığı çalışmalarla, yol göstermeleriyle sevgilimle 1 ay ayrı kalmadan çok şükür birleştik. Bir araya geldik yeniden.

Çok teşekkür ederim şahmaran hocam. Bütün güzellikler sizinle olsun. İçten dileklerimle.

Duygu T. – Almanya

 

Sevgilimden ayrıldıktan sonra sevgilimi geri getirme büyüsüyle ilgili araştırma yapmaya başladım. Derken medyum şahmaranı buldum. İyi ki de bulmuşum. Allah karşıma çıkardı şahmaran hocamı. Medyum şahmaran sayesinde canımdan çok sevdiğim sevgilim geri geldi. Sayende kavuştuk medyum şahmaran. Çok teşekkür ederim. Her şey dilediğin gibi olsun senin de.

Aykut H. – Kastamonu

 

Sevgilimle ayrılalı ortalama olarak 6 ay oldu. 6 ay içerisinde az peşinden koşmadım, kaç kere arayıp sordum, özür diledim hatırlamıyorum. Sadece bu kadar değil tabiki. 2 tane hocayla da çalıştım. Her dediklerini yaptım ama bir sonuç alamadım malesef. Sonra araştırmalarıma devam ederken medyum şahmaranı buldum. Medyum şahmaran şikayetimi dinledi sağolsun hiç lafımı bile bölmeden anlattırdı.

Bana neler yapacağımızı, nasıl yol izleyeceğimizi en ince ayrıntısına kadar anlattı. Gerçekten o an işim olmuş kadar sevindim. Çünkü o anda olduğunu, sevgilimin bana geri geldiğini yanımda olduğunu hissettim. Çalışmalara başladıktan çok kısa bir süre sonra sanırım 15 gün olmadı sevgilimle görüşmeye, konuşmaya başladık. Artık eskisi gibi ilişkimize önce arkadaş olarak sonra yeniden sevgili olarak devam ettik. Gerçekten çok mutluyum, çok sevinçliyim. Allah razı olsun bin kere.

Ali T. – Manisa

 

Artık hiçbir hocaya güvenemem diye düşünürken medyum şahmaran hoca çıktı karşıma. Hiçbir medyumda görmediğim kadar mütevazi, iyi niyetli, samimi bir insan. Gerçek bir insan yani her şeyden önce.

Eşimden ayrıldıktan sonra çocuğumla kaldım. Hak etmiş olduğum bir ayrılık, terk edilme olsa önemli değil, zaten arkasını aramam. Ama defalarca varsa birisi, sevdiysen birini ben aradan çekilirim dememe rağmen defalarca yok diyip en sonunda en hazırlıksız anımda başka bir kadın için beni, çocuğunu ortada bırakıp giden eşimi geri döndürmek en doğal isteğim olur.

Medyum şahmaran sayesinde kocamın beni aldattığı sevgilisiyle araları bozuldu ve çocuğumla benim mutsuzluğum üzerine kurdukları beraberlik bitti ve eşim pişman, üzgün ve özlem dolu bir şekilde evine bize döndür çok şükür. Aramız artık eskisinden daha da iyi gerçekten çok mutluyum. Artık evine, bana, çocuğuna bağlı bir kocam var. Ve en güzeli bundan emin olmak.

Çok teşekkür ederim medyum şahmaran. Ne yapsam bu iyiliğini ödeyemem.

Sevinç Ç. – Mersin

 

Medyum Şahmaranmedyumluk alanında uzun yıllardır hizmet veren gerçek bir medyumdur. Aşk büyüsübağlama büyüsüayırma büyüsüaşık etme büyüsügeri getirme büyüsügeri döndürme büyüsüuzaklaştırma büyüsükısmet açma, rızık açma, iş yerine bol müşteri celbimuhabbet celbieşler arası sorunları gidermeyıldızname bakımıbüyü bozmasihir iptali gibi konularda binlerce insana hizmet vererek kendisini kanıtlamış birmedyumdur.
Yaptığı her çalışmayı bir insana yardım olarak gören ve soruna yönelik gerçek işlemler yapanprofesyonel bir medyumdur. Medyum Şahmaran, vergi levhalı ruhsatlı bir şekilde hizmet vermektedir.
Yapılan çalışma her ne olursa olsun öncelik olarak soruna odaklanmaktadır ve sorunun özüne inip yapılması gereken ne ise ona yönelik çalışmalar hazırlamaktadır.
Medyumluk, gerçek anlamda bilgi birikimiyle beraber tecrübe de gerektiren bir iştir. Medyum Şahmaran, bilgisini, tecrübesini yaptığı çalışmalarda birleştirip bütünleştirerek hizmet veren uzman bir medyumdur.

Önemli olan her zaman için bir insana yardım etmek olduğunun ve sıkıntı, sorun, problem ne olursa olsun halledilemeyen, çözülemeyen bir sıkıntının giderilmesi kadar güzel ve insanı mutlu eden bir şey olmadığının bilince olan birisidir.

 

Sevgilimi nasıl geri getiririm diye düşünürken sevgilimi geri getirme büyülerini araştırmaya başlarken buldum kendimi.

Sevgilimin bana dönmesinin başka yolu, ihtimali anladım çünkü. Birçok medyumla irtibat kurdum ancak hiçbirisinin söylediği bana mantıklı gelmedi. Çünkü birisi tamam diyor iki saat sonra arayacak, birisi diyor 2 gün sonra kapında bil, yok 1 saat sonra mışıl mışıl gelecek nasıl geldiğini kendisi bile bilmeyecek. Bunlar mantıklı şeyler değil elbette. Daha sonra medyum şahmarana ulaştım ve kendisinin söyledikleri çok akla, mantığa uygun şeyler. Çalışacağız diyor, emek vereceğiniz. İş böyle yapılır gerçekten de.

Medyum şahmaranla çalışmaya başladım tabii ki. Ve gerçekten de 12 gün içerisinde sevgilim geri döndü. Hem de büyük bir aşkla, sevgiyle geldi bana. İnanılmaz sevinçliyim, mutluyum. Bütün güzellikler seninle olsun medyum şahmaran. Allah razı olsun.

Tarık K. – Antalya

 

Kocamın bir başkasıyla beraber olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım. Çünkü hem ondan böyle bir şey beklemiyordum hem de anlamamıştım. En hayret verici olanı da buydu sanırım.

Yuvamı kurtarmak için en doğru olan şey kocamın o kadından ayrılması ve bana, evine bağlanmasıydı. Bunun için ne yapabilirim diye bakarken ünlü medyum şahmaranla tanıştım. Kendisine durumu anlattım. O da yapılabilecekleri, nasıl onların yollarının kesişmemek üzere ayrılacağını anlattı.

Çok mutlu oldum daha bir şey yapmaya bile başlamadan. Ünlü medyum şahmaran sayesinde 9 gün gibi bir sürede kocam o kadından ayrıldı. Telefon numarasını bile değiştirdi. Artık işten eve, evden işe gider gelir hale geldi.

Bana olan yakınlığı, ilgisi de gün geçtikçe artıyordu. Bunu gerçekten hissetmeye başladım.

Çok teşekkür ederim medyum şahmaran. Allah razı olsun. İnşallah sizin de bütün dilekleriniz yerine gelir.

Tülay T. – Mersin

 

Sevgilimden ayrıldıktan sonra bu hale geliceğimi tahmin bile edemezdim. Çünkü ayrılmak isteyen bendim. Onu ben bırakmıştım ama çok pişmanım.

Sevgilimle, erkek arkadaşımla konuşmayı da düşündüm ama bunu yapamazdım. Dalga geçer gibi bir şey olurdu. Onu kendimden daha uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramazdı.

bir arkadaşım aracılığıyla medyum şahmaranla tanıştım. Uzman medyum şahmaran dedi arkadaşım. Gerçektende şaşkındım. Nasıl anlatıcağımı bile bilmezken ben derdimi anlamışım medyum şahmarana o da bana süreci, nasıl yardım edebileceğini anlatmıştı bile. Çok sakin, iyi niyetli bir insan. Çokda mütevazi. Kısa sürede ısındım kendisine. Bana gerçekten yardım edeceğine, elinden geleni yapacağınada inandım.

Medyum şahmaranla çalışmaya başladıktan sonra vefkleri bana verdi 3 gün içerisinde. Gerçekten beklediğimden daha çok şey hazırlamış ve özenle çalışmış. Çok sevindim.

Çalışmaları medyum şahmaranın tarif ettiği şekilde yapmaya başladıktan birkaç gün sonra sevgilim ortak bir arkadaşımıza beni sevdiğini, unutamadığını, Goncayla konuşsam aslında onu tekrar beraber olmaya ikna ederim demiş. Arkadaşım bana bunları anlattığında çok sevindim. Ertesi gün konuştuk sevgilimle ve buluştuk. İlişkimize kaldığımız yerden devam etme kararı aldık. Ben de ne kadar pişman olduğumu söyledim ona ki gerçekten öyleydim.

Çok çok çok teşekkür ederim medyum şahmaran, hem iyiliklerin için kalbinin temizliği içtenliğin için hem de yardımların için.

Gonca H. – Tekirdağ

 

Sevgilim geri gelsin diye ne yapabilirim bakarken medyum şahmaran hocaya rastladım. şahmaran hocamla konuştuktan sonra içime gerçek bir ümit doğdu. Birçok kişiyle konuştum ama hiç böylesi gerçek bir insanla karşılaşmamıştım.

Allah razı olsun şahmaran hocam gerçekten senden. Sayende sevdiğim geri geldi kavuştum ona.

Hatice G. – İskenderun

 

Allah medyum şahmarandan razı olsun ne diyeyim. Saolsun şahmaran hocam bütün derdimi dinledi. Gerçek bir içtenlikle, samimiyetle yaklaştı. Onun gibi bir insan çok nadir görülür. bana kendime yakın hissettiğim insanlardan daha yakın geldi gerçekten.

Şahmaran hocamın çalışmaları sayesinde Allah’ın izniyle sevgilimede kavuştum. Daha ne isterim.

Allah razı olsun hocam. Gerçek insan. Allah ne muradın varsa versin.

Hatice Y. – Konya

 

Kocamın beraber olduğu birisi olduğunu öğrendiğim kafamdan aşağıya kaynar sular dökülmüş gibi oldum. Ne hale geldim, hangi renkten hangi rengi girdim hatırlamıyorum. Biraz araştırdıktan sonra kocamla sevgilisinin arasındaki ilişkinin eşimle konuşarak  o kadını hayatından hayatımızdan çıkarabileceği boyutun çok ötesinde olduğunu anladım.

Ayrılmaları için kendimce araştırmalar yapmaya başladım. Birkaç medyumla tanıştım. Ancak medyum şahmaranla tanıştıktan sonra kararımı verdim. Medyum şahmaran her şeyden önce konuşmasını bilen, sözü, dediği anlaşılır, düzgün ve yalın ifadeler kullanan birisi. O kadar tecrübesine, bilgi birikimine rağmen herkesle anlayaşabileceği bir dil kullanması, beyefendi kişiliği, dürüstlüğü, samimiyeti ve gerçek anlamda daha sayamayacağım birçok yönüyle beni etkiledi.

Medyum Şahmaran ile çalışmalara başladıktan sonra 18 gün gibi bir süre içerisinde kocamın evde daha fazla vakit geçirdiğini anlamaya başladım. Evden bir yolunu bulup çıkmaya çalışan o insan gitti, 40 yıllık aile babası geldi. Aradan dört beş daha geçtikten sonra Selim’in yani kocamın bir arkadaşının eşinden, kocamın sevgilisinden ayrıldığını, onu iş yerinden kovduğunu ve bir daha etrafında, hayatında görmek istemediğini söylediğini öğrendim. Dünyalar benim oldu tabii ki. Bir insan ancak bu kadar mutlu olabilir herhalde.

Çok teşekkür ederim sayın medyum şahmaran. Allah sizden razı olsun, emeklerinizi, hakkınızı helal edin. Sağlıklı, huzurlu, mutlu ömürler inşallah.

Gonca Elif H. – İstanbul İstinye

 

Yurtdışında olmama rağmen medyum şahmaran sağolsun, kendisiyle yüz yüzeymişim gibi ilgilendi. İlgisini, alakasını eksik etmedi. Ne zaman arasam, mail yazsam cevapladı. Allah razı olsun ne diyeyim. Kardeşlerimden görmediğim desteği gösterdi bana.

Kocamla olan sorunlarım beni çok bunaltmıştı. Bir başka kadınla başka bir eve yerleşti kocam. Bunun üzerine ulaştım şahmaran hocama. Kocamın o kadından ayrılması ve evine, bana, çocuklarına geri dönmesi için yardım istedim medyum şahmarandan. Allah bin kere razı olsun kendisinden en ince ayrıntısına kadar dinledi beni. Hiçbir yardımını esirgemedi. Kocam o kadından ayrılıp evine geri döndü. Çok şükür.

Narin R. Avusturulya

 

Sevgilimin geri dönmesi, bana tekrar geri gelmesi için ulaştığım medyum şahmaran sayesinde sevgilim aşkım bana geri geldi.

Allah razı olsun senden şahmaran hocam.

Gerçek insan.

Mahmut Y. – Kastamonu

 

Muhteşem bir insansın şahmaran hoca. Allah senden razı olsun bin kere ne diyeyim sana. Sayende kaç zamandır bozuk giden işlerim açıldı. Dükkanımı ekmek teknemi kapanmaktan kurtardın. Allah razı defalarca.

Sefer Rasim G. – Silifke

 

Geri getirme büyüsü hakkında araştırma yapıyodum çünkü çok sevdigim karımdan ayrılmıştım. Saolsun medyum şahmaran ne gerekiyorsa elinden geleni yaptı Allah razı olsun. Karım evine, bana geri döndü. Artık her şey eskisinden daha güzel. Çok şükür.

Halil Ç. – Şanlıurfa

 

Gerçek anlamda çok sevdiğim aşık olduğum arkadaşımında bana aşık olması için başvurduğum medyum şahmarandan Allah razı olsun. Hem çok iyi niyetli mütevazi bi insan hemde işini gerçekten özenle dikkatle yapan birisi.

sevdiğime kavuşmam beni ne kadar mutlu ettiyse medyum şahmaran gibi bir insanla tanışmaktanda okadar mutluluk duydum. Çok teşekkür ederim herşey için şahmaran hocam.

Nusret Yılmaz R. – Rize

 

Medyum şahmaran hocam ne söz verdiyse tuttu Allah razı olsun ne zaman aradıysam açtı telefonunu usanmadan, sıkılmadan. Her sorumu cevapladı. Medyum şahmaran sayesinde sevgilime kavuştum çok sükür.

İbrahim Y. – Denizli

 

4 5 senedir neye hangi işe elimi atsam kurudu diyebilirim. Artık şansımda kısmetimde bir kapalılık olduğunu düşündüğüm için medyum şahmarana başvurdum. Şahmaran hocam Allah ondan razı olsun dükkanıma yaptığı müşteri vefkleriyle rızık vefkleriyle işlerimi 3 e 4 e katladı. Allah razı olsun hocam. Dükkanım dolmaya başladı. Bende kendisine söz verdiğim şekilde işlerimin bozuk olduğu günleri unutmayarak ihtiyacı olanlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ekrem H. – Sivas

 

Eşimle aramın bozukluğunu umursamaz gibiydim ama ayrıldıktan sonra onu gerçekten sevdiğimi, kaybetmek istemediğimi farkettim. Çocuğumuz olmamasına rağmen gerçekten seviyordum kocamı. Kocamla ne kadar konuştuysamda ne diller döktüysemde ayrılığı kabullenmiş bana dönmek gibi bir niyetim yoktu.

Kocamı geri döndürmek için arayış içerisine girdiğimde medyum şahmaranla tanıştım. Gerçek anlamda ilgilendi, elinden gelenin fazlasını yaptı ve kocam geri geldi bana. Ne zaman aradıysam açtı, kafasını alakalı alakasız çok şişirdim. Çok iyi niyetli bir insan. Allah razı olsun şahmaran hocamdan.

Saadet G. – Bursa

 

Medyum şahmaranı tanıdıktan sonra hayatımda çok güzel şeyler olmaya başladı. Kendime bakışım değişti, kendime olan güvenim yerine geldi. İşlerim açıldı çok şükür, ayrıldığım sevgilim geri geldi. Hemde gittiğinden çok alakasız bambaşka bir şekilde geri geldi. Bunların hepsi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşti. Medyum şahmaran gerçek bir insan. Yaklaşımı, yardım etmeye anlamaya çalışması çok süper bir insan. Bu zamanda zor bulunacak birisi yani.

Herşey için bütün emekleriniz için sonsuz teşekkür ederim şahmaran hocam.

Filiz T. – Bursa

 

Kocamdan ayrılmak istediğimi kaç kere söylememe rağmen ısrarla beni bırakmayacağını, çocuğumu bana göstermeyeceğini söylediği için ben de bir türlü ayrılmaya cesaret edemedim.

Kocamın benden soğuması, beni onun bırakması için araştırma yaparken medyum şahmaran hocaya denk geldim ve ilgimi çekti. Çok iyi ve ilgili birisi. Çok samimi, sempatik ve her şeyden önce yardımsever.

Medyum şahmaranla çalışmaya başladıktan sonra kocam benden adım adım uzaklaştı. Daha az konuşur olduk, yataklarımızı ayırdı. Salonda yatmaya başladı. Sonra eve geç gelmeye başladı ve gelmemeye başladı. Kısa bir süre sonra da boşanmak için anlaşmalı bir yol izlememizin ikimiz için ve çocuğumuz için daha iyi olacağını söyledi. Ben de ona sevincimi belli etmeden ortak karar alma konusuna olumlu baktığımı söyledim. Çok şükür sorunsuz bir şekilde ayrıldık.

Her şey çok güzel ve problemsiz bir şekilde oldu. Çok mutluyum medyum şahmaran sayesinde. Özgürlüğümü şahmaran hocama borçluyum.

Yıldız E. – İstanbul

 

Yaşım 38 olmasına ve kısmetlerim de çıkmasına rağmen hep bir aksilik olup ilişkim yarıda kalıyodu. Ya ailelerden yana bi aksilik çıkıyodu yada evleneceğim kişiyle bi şekilde anlaşamıyoduk ayrılıyoduk. İki kerede nişan atıldı.

Üzerimde bi kısmetsizlik olduğunu, şansımın, kısmetimin kapalı olduğunu düşünmeye başladığımda medyum şahmaranla tanıştım. Şahmaran hocayla çalışmaya başladıktan itibaren üzerimde bi rahatlama, üzerimdeki ağırlıkların, beni rahatsız eden etkilerin kalktığını hissetmeye başladım. Allah razı olsun şahmaran hocamdan karşıma gerçekten beni seven düzgün bi insan çıktı ve ailemden istediler beni. Gerçekten çok mutluyum. İşini gerçekten düzgün bi şekilde ilgiyle yapan birisi.

Şermin Z. – Zonguldak

 

Her şey çok değişti. Bianda sevdiğim bana geri döndü. Benden nefret eden insan beni sevdiğini, beni üzdüğü için cok pisman olduğunu söyleyerek geri geldi. Allah razı olsun şahmaran hocam sizden. Binlerce kere teşekkürler. Ne zaman aradıysam telefonlarımı cevapsız bırakmadınız. Usanmadınız sıkılmadınız sayenizde her şey istediğimdende güzel oldu. Çok teşekkürler.

Nazlı T. – Antalya

 

Ayrıldığım eşimi tekrar geri getirmek için denemediğim yol gitmediğim medyum kalmadı. Medyum şahmarana son çare olarak başvurdum artık. Gerçekten samimi içten bir insan. Yalansız bir insan. Yüzünü görmedim ama telefonlarımı ne zaman aradıysam açtı. En yakın arkadaşlarım bile artık dinlemekten sıkıldı medyum şahmaran sıkılmadı. Çok faydası dokundu Allah razı olsun. Onun sayesinde telefonlarımı açmaya eşim, yüzümü görmek istemeyen kocam kapımdan ayrılmaz oldu. Peşimden koşar hale geldi. Yeniden barıştık ve yuvamızı tekrar kurduk şükürler olsun.

Allah razı olsun şahmaran hocadan.

Dilek P. – İstanbul

 

Kocam bir başka kadınla ne kadar zamandır beraberdi bilemiyorum. Ancak ben öğrendiğimde aralarının baya iyi olduğunu kocamın o kadına ev açtığını kadının orada kaldığını ve beraber olmak için orda buluştuklarını öğrendim ve beynimden vurulmuşa döndüm.

Önce bırakıp çekip gitmeyi düşündüm. Sonradan o kadının gitmesi kocamı bırakmasına karar verdim. Sonuçta benim kocam ve gitmesi gereken o kadın.

Kocamla o kadını ayırmak için arayış içerisinde girdim. 3 4 medyumla görüştüm ancak hepsi birbirinden alakasız şeyler anlattı bana. Medyum şahmarana ulaştım sonra tesadüf. Medyum şahmaran konuya hakim ve ne yapılması gerektiğini gerçekten çok iyi bilen bir insan. İşinin üstadı olduğu her konuşmasından konuya yaklaşımından belli.

Şahmaran hocayla çalışmaya başladık ve çok şükür 10 15 gün içerisinde kocam o kadından ayrıldı. Hiç görmediğim elbiselerini ayakkabılarını eve getirmeye başladı yeniymiş gibi yada iş yerindeymiş gibi. Anladım ama bir şey demedim. O kadınla hiçbir bağı kalmadı çok şükür. Evden çıkmaz oldu. Beni gezmeye bi yere çay içmeye bile götürmeyen insan elimden tutup çarşılara çıkıp vitrinlere bakmaya başladı. Gerçekten çok müthiş bişey.

Allah binlerce kez razı olsun medyum şahmarandan. Her dileğiniz gerçek olsun, Allah sağlık, sıhhat versin inşallah.

Cansu L. – Edremit Balıkesir

 

Boşandığım eski eşim peşimi bir türlü bırakmıyordu. Beni olumsuz anlamda rahatsız etmiyordu aslında yani tehdit, zorlama falan şeklinde değildi rahatsızlığı. Sürekli arayıp sorması, beni sevdiğini söylemesi, ikimiz adına planlar yapması beni son derece rahatsız ediyordu. Hayatımda birisi olduğundan değil ama artık onun hayatında olmasını istemediğimden boşanmıştım zaten. O da peşimi bırakmıyordu.

Çare ararken birkaç kişiyi yani birkaç medyuma başvurdum. Ancak bir çözüm, sonuç alamadım. Kocam benden uzaklaşmak bir yana bana daha çok bağlanır, beni daha çok arar hale gelmişti. Medyum şahmaran hocayla tanıştıktan ve şahmaran hocayla çalışmaya başladıktan sonra eşim benden hissedilir bir şekilde uzaklaşmaya başladı. her şeyden önce aramaları seyrekleşti. daha az aklına gelir oldum. Ben soğuduğunu ve koptuğunu hissediyordum. 15 ya da 20 gün sonra hiç aramamaya başladı beni. Çok sevinçliydim tabii. Gerçekten kendimi hafiflemiş, büyük bir yükten kurtulmuş olarak hissediyordum. Aradan 2 ay geçti. Artık ben telefonlarıma bakar oldum. Ve merak etmeye başladım. Bu kadar sessizlik nedir diye. 2,5 ay sonra ben aradım ve bana nişanlandığını, artık benimle görüşmesinin doğru olmayacağını, benim de mümkünse bir daha onu aramamamı söyledi ve telefonu kapattık. Zaten arayıp sormaması beni çok mutlu ediyordu. Ondan bu sözleri de duyunca dünyalar benim oldu.

Çok teşekkür ederim şahmaran bey size. Allah ne muradınız varsa versin, sizin de dilekleriniz gerçekleşsin. Çok iyi, anlayışlı bir insansınız. Tekrar teşekkürler. İyi ki tanışım sizi.

Dürüst, güvenilir birisiyle çalışmak isteyen kişilere tavsiye ediyorum.

Fulya B. – İstanbul, Etiler

 

Medyum sahmaran Allah bin kere razı olsun. Yuvamı senin sayende kurtardım.

Nazan K. – karaman

 

Sevgilimden ayrılalı 3 ay oldu. Ama medyum şahmaranla çalışmaya başlayalı 3 hafta olmadı Allah’a şükür sevgilim kendisi geldi bana. Şükürler olsun. Böylece bir şeye vesile olan şahmaran hocama sonsuz teşekkürler ediyorum. Çok samimi, içten bir insan. Allah ne muradın varsa versin şahmaran hocam. Çok saol tekrar.

Ahmet T. – Hatay

 

Ben almanyada yaşıyorum. Sevgilimden ayrıldıktan sonra medyumlardan yardım almak için arayış içerisine girdim sevgilimi geri döndürebilmek için. İlk görüştüğüm medyum kendisinden çok emin konuştu. Anlattı da anlattı. Bende inandım kendisine istediği parayı gönderdim. Ondan sonra bana göndereceğim dediği şeyleri beklemeye başladım. Gelen hiçbir şey yok. Kaldı ki arayıp ulaşamaz hale geldim. Ondan umudumu kesince başka medyumlara ulaştım. Anlastığım diğer medyumda bana gönderdiği tükenmez kalem karalanmış şeyler. Kağıt parçaları. Yırtıp attım. Zaten bir dahada ulaşamadım onada. Sinirden ağladım resmen. Bütün herkes bu şekilde olamaz diye düşündüm ve medyumları araştırırken gerçekten karşıma Allah çıkardı diyebileceğim gerçek bir insan medyum şahmaranla tanıştım. Çok kibar, eğitimli olduğu her konuşmasından belli olan gerçek bir insan. Kendisiyle çalışmaya başladık ve çok kısa süre içerisinde safranla yazılmış bir sürü vefk geldi bana. Her biri incelikle hazırlanmış ve gerçek çalışmalar.

Vefkleri şahmaran hocamın tarif ettiği şekilde uygulamaya başladıktan 3 gün sonra ayrıldığım sevgilimle tekrar görüşmeye başladık. Ve şimdi çok mutluyuz. Çok şükür amacıma mutluluğa ulaştım. Allah razı olsun şahmaran hocamdan. Kendisini hiç bozmadan insanlara yardım elini uzatan birisi.

Halil P. – Almanya berlin

 

Ben Avusturalya’da yaşıyorum. İnsan nerede yaşarsa yaşasın bir sorunu, sıkıntısı oluyor tabii ki. Ancak kötü olan insanın uzakta olmasını fırsat bilip bunu kendilerince avantaja dönüştürmeye çalışmaları. Medyum şahmaran hocayla tanışana kadar defalarca aldatıldım. Ancak şahmaran bey gerçek bir insan ve tam bir abi. Ne dediyse ne söz verdiyse dediğinden fazlasını yaptı ve sevgilime kavuştum. Allah razı olsun defalarca şahmaran hocam.

Salih M. – Avusturalya

 

Medyum şahmaranla çalışmaya başladıktan 18 gün sonra kocam sevgilisinden ayrılıp evine, bana çocuğuna geri döndü. Çok şükür. Allah razı olsun şahmaran hocam senden. Allah ne muradınız varsa versin sizin de.

Nur H. – Hatay

 

Belçika da yaşadığım için belçikada aşk büyüsü yapan medyumları araştırırken çalıştığım, kendisini medyum olarak tanıtan kişiler oldu ve aldattılar beni. Türkiye’de yaşayan bir arkadaşım, tanıdığım aracılığı ile medyum şahmaranla tanıştım. Arkadaşım bana medyum şahmaranın çok dürüst, samimi ve işinin ehli birisi olduğunu söyledikten sonra tavsiye üzerine çalışmak tabii ki hoşuma gitti.

Medyum şahmaran hocama durumumu anlattım. 6 ay önce ayrılmıştım sevgilimden. Çalışmalarını hızlı bir şekilde hazırlayıp sağolsun gönderdi hemen bana ve vefklerin uygulamalarını yapmaya başlayalı 2 hafta olmadı sevgilimle görüşmeye başladık. 3 üncü hafta bitmeden tekrar bir araya geldik şükürler olsun.

Allah razı olsun şahmaran hocam. Gerçek bir insansınız. İlmi kuvvetli bir insansınız.

Tuana V. – Belçika

 

Sevgilimle ayrıldıktan sonra kendimi çok yalnız hissetmeye başladım. Almanya’da yaşadığım için aşk büyüsü yapan medyum bulmakta zorlandım. Daha doğrusu gerçek aşk büyüsü yapan hoca bulmakta zorlandım. Medyum şahmaranla tanışana kadar epey bi zarar gördüm. Hem maddi hem manevi olarak.

Şahmaran hocam söylediğinden de fazla vefk hazırlamış benim için. Elime geçer geçmez hızlı bir şekilde uygulamaya başladık. Çok şükür sevgilimle bir araya geldik. Ayrıldığımız günkü olumsuz üzücü olaylardan hiç bahsetmeden ilişkimize kaldığımız yerden devam ettik. Martın başına da evlilik için gün aldık. Gerçekten çok mutluyum sevinçliyim. Bu mutluluğumu da medyum şahmaranın iyi niyetine, abiliğine, ilgisine alakasına ve bilgisi tecrübesine borçluyum.

Samet F. – Almanya duisburg

 

Medyum şahmaran hocaya yaptırdığım bağlama büyüsü sayesinde sevgilimin gözü benden başkasını görmez hale geldi gerçekten. Bana bağlı olduğunu hem kendisi hissettiriyor her seferinde hem de ben anlıyorum zaten.

Eskiden benimle daha az ve daha kısa sürelerde beraber olan sevgilimin daha istekli olduğunuda anlıyorum. Bu da beni mutlu ediyor tabii.

Başka bayanlarla birçok defa dışarıda da görenler oldu. Kendisine söylediğim zaman bana işini bahane ettiği için bir şey de diyemiyordum ama biliyordum elbette başkalarının hayatına girdiğini. Ancak medyum şahmaranla tanıştıktan ve çalışmaya başladığım andan itibaren aramız çok güzel istediğimden de iyi hale geldi.

Çok teşekkürler şahmaran hocam. Allah razı olsun. Bir insanla ancak bu kadar ciddi ve özverili bir şekilde ilgilenilir. Gerçek bir insan. Tekrar çok teşekkürler şahmaran bey.

Arzu I. – İstanbul , Suadiye

 

Medyum şahmaran hocayla eşimden ayrıldıktan 6 ay sonra çalışmaya başladık çünkü o sırada medyum olarak geçinen iki kişiyle vakit kaybettim. Allah razı olsun şahmaran hocam ne gerekiyorsa en ince ayrıntısına kadar ve safranla hazırladığı çalışmalarla bana yardım elini uzattı.

6 aydır onbeş günde bir konuştuğum karımla 10 günde her gün konuşur hale geldik. Buluşmaya başladık ve birkaç gün içinde de boşanma konusunu ortadan kaldırdı. Çalışmanın 25 inci gününde de şükürler olsunki evimize geri döndü. İnanılmaz mutluyum. Yuvamı kurtarmayı önce Allah sonra medyum şahmarana borçluyum.

Şevket D. – Ankara

 

Aşk büyüsünün yapılışını araştırırken medyum şahmaran ile tanıştım. Çünkü aşkla ilgili yani aşk konusunda sıkıntım vardı. Sevgilimden ayrılmıştım. Medyum şahmaranla konuştuktan sonra içim ferahladı resmen. Kendisi çok sakin, yumuşak, bilgili ve tecrübeli bir insan.

Konuştuğumuz şekilde çalışmaya başladıktan sonra benim için hazırladığı vefkleri görünce çok şaşırdım. Söylediğinden de çok çalışma hazırlamış Allah razı olsun şahmaran hocam.

Vefklerin uygulamalarını yapmaya başladık. Kendisinin de yaptığı çalışmaları biliyorum ve özellikle şahmaran hocamın çalışma yaptığı gece bana mesajlar atmaya başladı ve yaklaşık 18 20 gün sonra tekrar beraberliğimize kaldığımız yerden başladık.

Emeklerine, yüreğine sağlık şahmaran hocam. Çok teşekkürler.

İlhan Z. – Kastamonu

 

Medyum şahmaran sayesinde sevgilimi başka beraber olduğu kadından kurtardım. O kadından ayrılmasıyla benimle değil beraberlik evlilik kararı bile almazdı. Çok şükür beni aldattığı o kadınla değil görüşmek artık onun adını bile duymak istemiyor. Hem ondan ayrıldı hem bana bağlandı şahmaran hoca sayesinde.

Çok teşekkür ederim şahmaran hocam. Allah sizinde ne muradınız varsa versin.

Şule J. Isparta

 

Sevgilimle ayrı değildik ama bana bağlı konusunda tam emin olamıyordum. O yüzden erkeği kendine bağlama büyüsüsevgilini kendine bağlama büyüsü gibi konularda araştırma yaparken medyum şahmaranla tanıştım. Farklı şehirlerde olduğumuz için sadece telefonla görüştük ama çok ince ve kibar birisi, karşılıklı konuşuyormuşuz gibi oldu görüşmelerimiz. Söylediğinden, anlattığından da fazla birçok vefk hazırlamış benim için. Elime geçtiğinde çok mutlu oldum ve vefkleri şahmaran hocamın anlattığı şekilde yapmaya başlayınca sevgilimde inanılmaz değişiklik olmaya başladı. Üzerime titrer hale geldi, bırakın başka kadınlarla görüşmeyi aklında başka bir kadın bile geçmez hale geldi. Çok şükür sonunda istediğim oldu. Ben nasıl sevgilime bağlıysa o da bana aynı şekilde bağlı hale geldi.

Çok teşekkürler medyum şahmaran. Minnettarım size. Her şey istediğimden, düşündüğümden daha güzel oldu sayenizde.

Özgül K. – İstanbul suadiye

 

Bayan medyumlar, bayan medyum hocalarla ilgili araştırma yaparken şahmaran hocaya denk geldim. Bayan medyum aramamın nedeni daha öncede bir erkek medyumla çalıştım fakat ben bayan olduğum için o kişiyle iletişimimiz tam olmadı diye düşündüm yani kendimi tam olarak ifade edemediğimi düşündüm. İstediğim o yüzden mi olmadı diye üzülürken bir de bayan medyumla çalışma yapmak istedim. Medyum şahmaranın olabileceğini düşünerek aradım fakat erkek olduğunu telefonla konuşunca anladım. Ama çok yumuşak birisi ve kendisiyle iletişim kurmakta hiç ama hiç zorlanmadım. Karşımdaki bayan olsa bu kadar rahat konuşabileceğimi hiç zannetmiyorum. Gerçek anlamda anlayışlı ve karşısındakini anlamaya yönelik bir insan.

Şahmaran hocayla konuştuktan sonra tabii ki aradığım insanı konuşmamızın 3 üncü dakikasında anladım ve ertesi gün çalışmaya başladık. Şahmaran bey sayesinde ayrıldığım sevgilim çok kısa bir süre içerisinde geri geldi, bana döndü pişman bir şekilde. Beni en çok mutlu eden de gelmesinden çok pişman olarak, sevgiyle, aşkla gelmesi oldu.

Dilek – Mersin Yenişehir

 

Ayrıldığım eski kocam bi türlü peşimi bırakmayan, sürekli arayıp soran bir insandır. Beraberken bu kadar arayıp sormazdı, eve gelmezdi. Ayrıldıktan sonra sürekli beni sevdiğini, aşık olduğunu söyleyip, mesaj atıp duruyordu. Ben artık istemediğim ondan vazgeçtiğim için beni aramamasını, bu işin bittiğini defalarca söylememe rağmen kendisinden bıktırır derecede hala aramaya devam ediyordu.

Kendimden uzaklaştırmak, soğutmak için artık medyumlara başvurmaya başladım. İki medyumla çalışmak için anlaştım ancak ikisi de birbirinden beter çıktı. Bir tanesi şunu göndericem bunu göndericem dedi hiçbir şey göndermedi. Diğeride fotokopi iki tane kağıt gönderdi. Hiçbir işe yaramadı tabi eşim daha çok arayıp sormaya başladı.

Son çare artık araştırmaya devam ederken medyum şahmaranla tanıştım. Çok ince, kibar bir insan kendisi. Onunla çalışmaya başladım ve kısa sürede bana safranla yazılı birçok vefk gönderdi. Çok mutlu oldum. Mutlu oldum çünkü aldatılmamış olmak çok güzel bir şey. Doğru bir insan ve söylediğinden fazla çaba harcayarak bir sürü çalışma göndermiş. Vefkleri şahmaran hocanın talimatlarıyla uygulamaya başladıkça eski kocamın beni aramaları azaldı. Daha az arar daha az mesaj çeker hale gelmeye başladı. Ortalama 25 gün gibi bir süre geçti artık hiç aramaz oldu. Şahmaran hocamla konuştum çalışmalara devam edeyim mi artık beni arayıp sormuyor diye. Devam etmemi istedi. Ben devam ettim çalışmalarıma. Ve Çalışmalarımızın 39 uncu gününe geldiğimizde facebooktan eski kocamın bir bayanla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını gördüm. İlişki durumuda o durumuyla birlikte görünüyordu. Öncelikle kendim adıma çok mutlu oldum. Hayatımdan hem tamamen çıktığı için hem kendisi için mutlu oldum. Olmayacak bir işin peşinden koşarak ikimize hayatı zehir etmeyecek artık. Çok mutluyum. Teşekkür ederim her şey için medyum şahmaran. Dürüst ve iyi niyetli bir insan. Kendisi gibi gerçekten işini yapan çok insan yok maalesef.

Yağmur T. – İstanbul Bebek

 

Sevgilimle daha doğrusu eski sevgilimle ayrılalı 6 ay oldu ama o bunu idrak edemedi bir türlü ve peşimi bırakmadı bir türlü. Sürekli iş yerimin önüne kadar gelip arkadaşlarımın önünde bağırıp çağırmaları, beni rezil etmesi sürekli, tehdit etmesi bıktırdı beni. Hayatıma yeni bir insan almak bir yana tek amacım ondan kurtulmaktı. Her gün iş çıkışında peşimden gelmesi, beni rahatsız etmeside ayrı bir üzüntü. Üstelik sürekli benimle uğraştığından çalışmıyorda. Birde kredi kartı borcu için benden ağlayarak para istedi. Bende eski günlerin hatırına ona yardımcı olmak için ve belki peşimide bırakır ümidiyle maaşımı alınca istediği parayıda verdim kartına yatırması için ama yine değişen bişey olmadı. Hala seviyorum, istiyorum diye peşimden dolanmaya devam etti. En son çare medyum şahmarana başvurdum ve durumumu anlattım. Şahmaran hocanın verdiği vefkleri uyguladıkça ortalama 8 gün sonra falan iş yerinin önüne gelmemeye başladı. Sadece telefonla arayıp arada mesaj çekıyordu. Onun o yüzünü görmemek bile bana yetiyordu. Bunada şükür diyordum. Daha sonra artık aramaları, mesajlarıda bitti çok şükür. Daha sonra tesadüfen bi arkadaştan askerlik yaptığı şehirde bi arkadaşıyla dükkan açtığını duydum. Hem peşimi bırakması hem onunla şehirde olmamakda çok güzel. Çok teşekkür ederim şahmaran hocam. Allah razı olsun. Medyum şahmaran kadar iyi yürekli, sevecen, yardım etmeye çalışan bir insan bulmak gerçekten çok zor. Çok teşekkürler.

Gizem H. – İstanbul Maltepe

 

Sevgilimle artık görüşmek istemediğim halde peşimi bırakmamasından, sürekli beni rahatsız etmesinden dolayı uzun süredir mecburen görüşüyorum. Fakat ondan kurtulmak için ben soğuyup kendisinin benim peşimi bırakması için neler yapabilirim diye araştırırken kendisini medyum olarak tanıtan iki kişiye maalesef paramı kaptırdım. Sonradan da bi arkadaşımın tavsiyesiyle medyum şahmaran hocayla tanıştım. Şahmaran hoca gibi bilgi birikimi yüksek, mütevazı ve iyi niyetli bir insan daha tanımak gerçekten çok zor. Şükürler olsun ki şahmaran hocamın çalışmalarıyla erkek arkadaşım kendiliğinden bıraktı beni. Arayıp sormaz oldu. En son görüşmemizde de artık görüşmek istemediğini söyledi. Çok teşekkür ederim her şey için şahmaran hocam. Allah defalarca kez razı olsun.

Benim için önemli olan dürüst bir kişiyle iş yapmak, doğru bir şekilde ilgilenilmek ve çalıştığım kişinin gerçek çalışmalar yapması. Yoksa Allah’ın izniyle olacak şeyler bunlar. Olmasa da kimseyi suçlamak haddimize değil. Ama kandırılmak çok kötü bir şey.

Hem şahmaran hoca gibi bir insan tanıdım bunun için ayrıca mutluyuım hem de kuş gibi hafifledim istemediğim insan peşimi bırakınca.

Tekrar teşekkürler ederim şahmaran hocam.

Cansu Z. – Ordu

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

Hayırlı Günler,

medyumsahmaran@gmail.com adresinde bir sorun olması

nedeniyle kullanılamamaktadır. 0507 411 23 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hayırlı Günler,

medyumsahmaran@gmail.com adresinde bir sorun olması

nedeniyle kullanılamamaktadır. medyumsahmaran@hotmail.com adresinden veya

0507 411 23 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.