BÜYÜ BELİRTİLERİ VE SİHİR BELİRTİLERİ

Üzerine büyü ve sihir yapılan kişi kapısı kapalı eve benzetilmektedir. Bu insanla iletişime geçebilmek için öncelikle bu kapıyı açmak gerekmektedir. Başka türlü bir mümkünü yoktur. Nasıl bir insanın eline veya ayağına diken saplansa onu çıkarmadan acısının geçmesi mümkün değilse o kişi üzerindeki büyüyü bozmadan da sorunun giderilmesi mümkün değildir.
Büyü,
Bir ailedeki eşlerden kocaya yapılabilir. Bunu yapmanın amacı kocayı hanımından soğutmaktır. O kişi karısından nefret eder hale gelir. O güne kadar olan sevgisi kine ve düşmanlığa dönüşür büyünün etkisiyle.
Aynı şekilde kocaya yapıldığı gibi ailedeki kadına da yapılabilir büyü. O da kocasından nefret eder hale gelir. O güne kadar olan sevgisi, aşkı büyünün ve sihrin etkisiyle nefrete dönüşür.
Bayanların evlenmelerine, yuva kurmalarına mani olacak büyüler de vardır. Bu büyüler bayanların mutlu bir aile hayatı kurmalarını engeller. Nişanlanmaları veya arkadaşlık kurmaları halinde o kişiden uzaklaşıp ayrılmalarına neden olur.
Aile içerisinde kocanın karısına cinsel istekte bulunanaması için yapılan büyüler de vardır. Kocanın erkekliğini bağlayacak büyüler yapabilir kötü niyetli kişiler.
İnsanların eklemlerinde ağrı hissetmelerini sağlayacak büyüler vardır. Bu büyülerin etkisiyle kişi ayakta duracak gibi hissetmez kendisini. Her tarafı dökülür derecesinde ağrımaktadır.
Kadınlara çocuk doğuramaması için yapılabilir. Evli kadınların yuvalarını güzel bir çocukla süslemek istemesine engel olmak için yapılabilir.
Yine kadınlara karınlarında su birikmesi için büyüler yapılabilir.
Güzel bir kadına yapılan bir büyü onu kocasının ve diğer başka insanların gözünde çirkin suraına bakılmaz hale getirir. Çekememezlik sonucu yapılır daha çok.
Erkeğin veya kadının işlerini bozmak amacıyla yapılan büyüler vardır.
Kadını veya erkeği insanların gözünde küçük duruma düşürecek türden büyüler vardır.
Kadının kocasına, erkeğin karısına olan sabrını yitirmesine neden olacak ve bunun sonucu olarak da kavganın başlamasına neden olacak büyüler vardır.
Eşlerin arasını açmak için yapılan büyüler vardır.
Büyü yapılan kişi dengesizleşir. Söz dinlemez hale gelir.
İnsanların işlerin ayrılmalarına neden olacak büyüler vardır.
Kardeşlerin birbirlerine küsmeleri için büyüler yapanlar vardır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

Hayırlı Günler,

medyumsahmaran@gmail.com adresinde bir sorun olması

nedeniyle kullanılamamaktadır. 0507 411 23 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hayırlı Günler,

medyumsahmaran@gmail.com adresinde bir sorun olması

nedeniyle kullanılamamaktadır. medyumsahmaran@hotmail.com adresinden veya

0507 411 23 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.