Aşk Vefkleri

Bir kişi, ister erkek olsun ister bayan, sevdiği bir kişiyi aynı şekilde kendisine aşık etmek için sevdiği kişiye uyguladığı bir yöntemdir. Aşk vefkleri, ikili arasında bir sıcaklık, bir yakınlık sağlar.

Aşk, aşk kelimesine ne anlam yüklediğinize göre değişir. Kimine göre her kişiyle yakalanabilecek bir duygu ya da hissiyattır. Kimine göre de insan hayatında bir bilemezdiniz en fazla iki kişiyle yaşanabilecek bir duygudur. Her insan hayatında hata yapabilir. Bilmeden yapılan yanlışlıklar, istemeden işlenen kusurlar seven insanları birbirinden ayırıp araya küskünlük, ayrılık sokabilir. Eğer yaşanılan gerçek bir sevgi – aşk söz konusu ise geç kalmadan sevdiğiniz kişiyi kendinize döndürmeniz makbul olandır. Eğer sevdiğiniz kişiyi kendiniz ikna edemiyor, aynı mutsuzlukların tekrar yaşanmayacağını anlatamıyor, ikna edemiyorsanız aşk vefkleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde kendisindeki değişiklikleri, size olan yakınlığını fark edeceksiniz. Size büyük aşk ve sevgi besler hale gelir. Gözü sizden başkasını görmeyecek şekilde size aşık olur.

Beni her türlü sorununuz için günün her saatinde çekinmeden arayabilirsiniz. Ayrıca her türlü sıkıntınızı mail yoluyla da iletebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz maillere gün içerisinde cevap verilecektir.

MAİL : medyumsahmaran@gmail.com

TELEFON : 0507 411 23 39

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

Hayırlı Günler,

medyumsahmaran@gmail.com adresinde bir sorun olması

nedeniyle kullanılamamaktadır. 0507 411 23 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hayırlı Günler,

medyumsahmaran@gmail.com adresinde bir sorun olması

nedeniyle kullanılamamaktadır. medyumsahmaran@hotmail.com adresinden veya

0507 411 23 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.